Markalarımız


USHD

1954 yılında ticarete başlayan, yatırım yaptığı sektörlerde Ulusal liderliklere sahip ve dünyada söz sahibi markalar yaratmayı başaran Uğur Şirketler Grubu´nun son iştiraki Uğur Entegre Gıda Firması’nın bir hizmet kolu Ufresh Soğuk Hava Depoları (USHD) markasıdır. 

Grup şirketlerinden Uğur Soğutma´nın güvenli gıda saklama konusundaki yaklaşık 60 yıllık tecrübesinin de güvencesiyle Ufresh Soğuk Hava Depoları bünyesinde bulunan (-40°C), (-18°C) ve (0°C) derecelerde 3.800 m3 soğuk oda hacmi ile 11 adet soğuk odada hizmet vermektedir. 

Şoklama ve saklama depolarımız toplamda 1.435 m² alana sahip olup 11 ayrı depodan oluşmaktadır. 

11 soğuk hava deponun 2 tanesi (-40°C) derece şoklama deposu, 1 tanesi (-18°C) derece saklayabilme, 8 tanesi de (0°C)’de saklama özelliğine sahiptir.

En son teknoloji kullanılan soğuk hava depolarımızda oda ve kilo bazında kiralanabilmektedir. Tesisimizde ürün temizleme ve paketleme sistem hizmeti hijyenik ve profesyonel imkanlarla yapılabilmektedir.

Ufresh Soğuk Hava Depoları’nda her çeşit yaş ve kuru meyve, sebze, yumurta, süt ve süt ürünleri, derin dondurulmuş ürünler depolanabilmektedir.

Web Sitesini Ziyaret Et