Gelato Nedir?

İtalyan kökenli olan ve İtalya’dan dünyanın dört bir köşesine yayılan gelato dondurma endüstriyel üretimi olmayan taze taze üretilen ve tüketilen bir dondurma çeşididir. Süt, krema, şeker ve taze meyveler ile hazırlanan, katkı maddesi ve hava içermeyen meşhur İtalyan dondurması lezzeti gelato; eşsiz lezzeti, kokusu ve rengi ile klasik dondurma deneyiminden tamamen ayrılmaktadır.

Taptaze malzemelerle hazırlanan ve dondurma deneyimine yeni bir boyut kazandıran gelato, her kaşıkta hissedilen yoğun meyve aromasıyla damaklarda iz bırakan eşsiz bir lezzet! Dalından özenle toplanan Ege lezzetleri, İtalya’nın muhteşem gelato dondurması ile buluşuyor! Damaklarda iz bırakacak benzersiz İtalyan dondurma deneyimi gelato, tüm Cerotoni şubelerinde sizleri bekliyor. 

Özenle Seçilir

İtalyan dondurması ustalık işidir fakat ustalık yalnızca ellerde değil seçilen malzemelerde gizlidir. Biz de bu işin ustası olarak Ege’nin bereketi Nazilli’nin doğasından faydalanıyor; en iyi malzemeleri, en lezzetli meyveleri seçerek sadece damağınıza değil tüm duyularınıza hitap eden ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Lezzetiyle Şaşırtır

“İlk defa böyle bi’ dondurma görüyorum, tadıyorum” gibi cümleleri çokça söyleyeceğiniz, aklınıza gelmeyenin önünüze geleceği birçok lezzet Cerotoni’de. Şaşırdığınız kadar kendinizi şımartacağınız yepyeni bir deneyim için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Mevsiminde Hazırlanır

Cerotoni’yi her ziyaretinizde, sizin için hazırladığımız farklı lezzetlerle tanışacaksınız… Çünkü her mevsimin tadı da meyvesi de bambaşka!